o nas

Ale po co to wszystko?

Wiele razy każdy z nas odczuwał frustrację szukając potrzebnych informacji w sieci. Duuużą frustrację. Brak rzetelności, wyłudzanie danych, nachalna reklama. Mamy wrażenie, że każdy jest tym zmęczony. Postanowiliśmy wziąć odpowiedzialność za niewielki fragment tej rzeczywistości i nieco ją poprawić. Naszym celem jest upowszechnienie rzetelnej i aktualnej informacji dotyczącej kwestii rodziny w gąszczu przepisów prawa. Na samym początku nie chcemy przesądzać kierunku rozwoju naszego bloga, ale chcielibyśmy aby zawierał przydatne i potrzebne informacje dotyczące naszego życia (w zakresie prawa rzecz jasna 😉 ).

Kim jesteśmy?

Jesteśmy adwokatami z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk z Leszna (tego w Wielkopolsce). Nasza Spółka gwarantuje, że wszystkie posty będą rzeczowe i sensowne. Pewnie trochę gorzej będzie ze stylem, ale w pracy codziennej posługujemy się dość formalnym językiem i trudno to zmienić. Jeśli macie ochotę odwiedzić stronę naszej kancelarii serdecznie zapraszamy: https://kancelaria-msm.pl.

adwokat Michalina Mąka-Dominiak, T: 782 664 939, E: maka@kancelaria-msm.pl
adwokat Michał Wlekły, T: 793 577 426, E: wlekly@kancelaria-msm.pl
adwokat Wojciech Dominiak, T: 792 017 585, E: dominiak@kancelaria-msm.pl
adwokat Łukasz Nowak, T: 721 315 698, E: nowak@kancelaria-msm.pl

Ograniczenia

Z założenia wszystkie publikowane przez nas informacje są bezpłatne i nie będą powiązane z jakimikolwiek reklamami na stronie. Niestety oznacza to, że nie będziemy tutaj ani udzielać porad ani rozwiązywać konkretnych problemów. Jeśli ktoś potrzebuje indywidualnej porady zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii, czy to naszej czy innej.